LG 32LN5400 32" LED
LG 32LN5400 32" LED
Description
Specifications
  • Memory: 8GB standard, 16GB version available / RAM- 1GB LPDDR2
  • PROCESSOR: Qualcomm MSM8x26 quad-core A7 1.2GHz (Adreno 305 450MHz GPU)